Glasvezel kabel LC-SC OM2 (laser optimized) 5 m

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-10205

Maximaal zendbereik per glasvezeltype:

  • 100BASE-FX: 2000m
  • 1000BASE-FX: 550m
  • 10GBASE-SR: 400m
  • 40GBASE-SR4: 150m
  • 100GBASE-SR10: 150m

Glasvezel is een dunne sterke draad van glas, die signalen snel en zonder interferentie over grote afstanden kan versturen. Een glasvezel kabel bestaat uit transparante vezels, afgedekt door twee lagen kunststof. Glasvezel kabels zorgen voor een snel en stabiel internet, telefonie of televisie signaal.

Product Specificaties

SKU
GV-10205
Lengte
5m
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Multimode 50/125
Buigradius
56 mm
Glasvezel aansluiting 1
LC
Glasvezel aansluiting 2
SC
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:Glasvezel kabel LC-SC OM2 (laser optimized) 5 m
U beoordeelt: