MTP/MPO singlemode patchkabels

We kunnen helaas geen producten vinden die aan de selectie voldoen.

Single-mode MTP/MPO patchkabel kopen?

Waar een simplex en duplex kabel uit respectievelijk één of twee glasvezels bestaat, is de MTP/MPO kabel voorzien van maar liefst 12 glasvezels. Dat maakt een zeer snelle aanleg van glasvezelverbindingen mogelijk op locaties waar veel data-overdracht plaatsvindt. De MTP/MPO patchkabel is voorzien van een compacte connecter met twaalf afgemonteerde vezels.

Bestel online bij Patchkast.nl

Bij Patchkast.nl bent u ook aan het juiste adres voor een ruim assortiment glasvezel bekabeling. Single-mode MTP/MPO glasvezel patchkabel nodig? Dan kunt u deze eenvoudig en snel online bij ons bestellen! Bestelt u op een werkdag voor 16.00 uur, dan verzenden wij het nog dezelfde dag vanuit ons eigen magazijn.