Inklappen
 

Vóór 16:00 uur besteld?
Dezelfde dag verzonden!

Door onze ruime voorraad verzenden we snel alle bestellingen. Is een product niet op voorraad? Dan zoeken wij altijd naar een passende oplossing, waardoor je alsnog de bestelling op tijd ontvangt. 

 

Alles uit eigen voorraad leverbaar
vanuit ons 5000m2 magazijn

In Almelo (Nederland) vind je ons kantoor en 5000m2 magazijn. We importeren en distributeren alles vanaf één locatie. In het magazijn slaan we grote voorraden op waardoor we snel bestellingen verzenden. 

 

Professioneel advies

Ons team helpt graag met het vinden van de juiste producten of het geven van advies. Je kunt ons bereiken op werkdagen tussen 8:00 en 17:00 uur, per telefoon (074 - 852 6448), e-mail ([email protected]) en live chat.

 

Voor particulier en zakelijk
Whitelabel pakbon op zendingen

We leveren aan particulieren en zakelijke klanten. Jouw zakelijke zending kan worden voorzien van transparante tape en een pakbon met eigen logo en bedrijfsgegevens. Neem contact met ons op voor ons partnerprogramma, per telefoon (074 - 852 6448) of e-mail ([email protected]).

Voordelen inklappen
  • ✔ Vóór 16:00 uur besteld? Dezelfde dag verzonden!
  • Uit voorraad leverbaar vanuit ons 5000m2 magazijn
  • ✔ Professioneel Advies
  • Whitelabel verzenden

OM4 glasvezelbekabeling - 0,50m

  1. Glasvezel kabel LC-LC OM4 (laser optimized) 0.5 m
    Glasvezel kabel LC-LC OM4 (laser optimized) 0.5 m
    Art.nr. (SKU): GV-301005
    Beoordeling:
    100.0000%
    € 10,49 € 12,69
  2. Glasvezel kabel LC-SC OM4 (laser optimized) 0,5 m
    € 10,49 € 12,69
  3. Glasvezel kabel LC-ST OM4 (laser optimized) 0,5 m
    € 10,49 € 12,69
  4. Glasvezel kabel SC-SC OM4 (laser optimized) 0.5 m
    € 10,49 € 12,69
  5. Glasvezel kabel SC-ST OM4 (laser optimized) 0.5 m
    € 10,49 € 12,69
  6. Glasvezel kabel ST-ST OM4 (laser optimized) 0.5 m
    € 10,49 € 12,69

OM4 glasvezel patchkabel kopen?

Met OM4 zijn snelheden te behalen van maximaal 100 GB/s over een maximale afstand van 100 meter. Hiermee is OM4 glasvezel een flinke verbetering ten opzichte van OM3 glasvezel. Dit komt doordat er gebruik is gemaakt van helderder glas voor de glasvezel. Het meer heldere glas zorgt voor minder weerstand bij de overdracht van de lichtsignalen. Daarom is OM4 in staat hogere snelheden te halen over langere afstanden dan OM3.

Bestel online bij Patchkast.nl

U vindt bij ons een ruim aanbod OM4 glasvezel patchkabels. Bestel uw OM4 patchkabel(s) eenvoudig en snel online bij Patchkast.nl. Bestelt u op een werkdag voor 16.00 uur, dan verzenden wij het nog dezelfde dag vanuit ons eigen magazijn.